Sosyal Medya Canavarı Olmak İster Misin?

Sosyal Medya Danışmanı ve Eğitmen Oğuzhan Saruhan’ın, sosyal medyanın daha etkili kullanabilmesi ve doğru bir iletişim gerçekleştirilebilmesi adına kaleme aldığı ‘Sosyal Medya Canavarı Olmak İster Misin?’ kitabı okuyucuyla buluştu.

sosyal-medya-canavari-olmak-ister-misin-11223275_3689_o.jpg

Dünya dijitalleşiyor, dijitalleşen dünyayla ile beraber; ihtiyaçlarımız, yaşantılarımız, davranışlarımız ve alışkanlıklarımız da değişiyor. ‘Dijital Çağ’ olarak tanımladığımız bu dönemde dijital ortamlarda daha fazla görünen, sosyal ağları daha etkili ve akıllı kullananlar kazanıyor. Sosyal Medya Danışmanı ve Eğitmen Oğuzhan Saruhan, sosyal medyanın daha etkili kullanabilmesi ve doğru bir iletişim gerçekleştirilebilmesi adına ‘Sosyal Medya Canavarı Olmak İster Misin?’ kitabını kaleme aldı.

Uzun yıllardır sosyal medya üzerine çalışmalar yapan Saruhan, yeni kitabıyla sosyal medyayı daha etkili kullanmak, bu mecralardaki potansiyeli iş ağına çevirmek isteyenlere yönelik kapsamlı bir kılavuz sunuyor. Kitabında birçok araştırmaya yer veren Saruhan, ayrıca örnek vakalar üzerinden de konuları çözümlüyor. Kitabında sektör profesyonellerinin de görüşlerine yer veren Saruhan, “Sosyal medyayı daha efektif kullanmak isteyen, hem kişisel hem de kurumsal anlamda sosyal medyada fark yaratmayı hedefleyenlere ışık tutabilecek bir çalışmaya imza atmak istedim” dedi.

Sosyal medyada kişisel marka konumlandırma, içerik üretimi, rakip analizi, monitoring, kriz yönetimi, viral kampanyalar, sosyal medyada profil oluşturmanın ele alındığı kitapta FacebookTwitterInstagram, YouTube ve LinkedIn’i uçuracak taktiklere de yer verildi.

Devamını okumak için orijinal kaynağa tıklayınız.

Kaynak: SonDakika.com “Sosyal Medya Canavarı Olmak İster Misin?”Kategoriler:Bilim-teknoloji, Genel

Etiketler:,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: