Gemini hakkında

Gemini Ltd. Şti 1992 yılında kurulmuş olup, bu tarihten günümüze Üniversite kütüphanelerine , Eğitim ve Araştırma Hastanelerine, Kamu Kuruluşlarına ve tüm araştırma merkezleri kütüphanelerine çok yönlü hizmet vermeyi sürdürmektedir.

3M Kütüphane Sistemlerinin pazarlaması ile kütüphanelerle tanışan firmamız sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere yapılanmıştır.
Firmamız 1995 senesinden bu yana sektör liderlerinden olan 3M firmasının tek yetkili satıcılığını sürdürmektedir.

bibliotheca + 3M Kütüphanelerde Kitap Güvenlik Sistemleri, Otomatik Kitap Ödünç Verme/İade sistemleri ve RFID sistemleri ile dünyada olduğu gibi Türkiye’de de pazara tam olarak giriş sağlamış ve ürünlerini Gemini firmasının hizmet anlayışı ile okuyuculara en iyi hizmeti veren kütüphanelere yol göstermektedir.

Firmamız Veritabanları alanında sektörün önde gelen firmalarından UpToDate, PressReader, World Bank, ClinicalKey, BSI, Brill, ArtStor, Beck Online, Bridgeman, Duke University Press, Lexicomp, Future Science ve Türkiye Klinikleri  firmalarının Türkiye Temsilcisi olup, ilgili yayınevlerinin çok geniş ürün portföyünü araştırmacılara ve kütüphanelere en esnek içerik ve güçlü platform teknolojileri ile sunmaktadır.

Kurumların ihtiyacına yönelik kaynakların sunulması ve en iyi şekilde kullanılmasına yönelik desteğini uzman kadrosu ile gerçekleştirmekte olan firmamız; kullanıcı memnuniyetini ilke edinmiştir. Elektronik Dergiler, Elektronik Kitaplar, yüksek lisans ve doktora tezleri ve araştırmacılara yönelik tüm kaynakların en etkin biçimde kullanılması için gerekli desteği vererek araştırmacılara bilimsel kaynak üretmekte yardımcı olurken, ihtiyaca yönelik çözümler sunar.

Gelişen bilgi ihtiyacı doğrultusunda, araştırmacılara ve Kütüphanelere doğru önerilerle gitmeyi hedefleyen firmamız dünyanın önde gelen sağlık bilimi kaynaklarını da sunarak, doktorların ve araştırmacıların klinik sorunları hızla çözmelerine ve güncel gelişmelerden haberdar olmalarına katkı sağlamaktadır.

http://www.geminiltd.com.tr/data-icerik-694.htmlKategoriler:Bilgi yönetimi, Firmalar

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: