Informascope hakkında

Informascope, Türkiye ve Amerika’daki ofisleriyle, Türkiye ve merkez Asya’da bulunan akademik, araştırma, kamu ve özel kütüphanelere; bilgi hizmeti ve elekronik kaynak, otomasyon sistemleri, kütüphane araçları gibi kütüphane teknolojileri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Informascope, temel ve başlıca uluslararası yayınevlerinin, kütüphane ürünlerinin ve servis sağlayıcılarının sistem çözüm ortağı ve temsilcisidir.

Yıllardır pazarda önemli deneyimi olan Informascope, kullanıcıların yazılım ve servis ihtiyaçlarıyla birlikte bilgi ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir portfolyoda ihtiyaca özel çözümler sunar. Şirketin temel rekabetçi avantajı; kullanıcılar için, yerel ekspertizler ve stratejik görev yönetimi yanında, uluslararası partnerlerinin teknik bilgilerini ve en iyi ve gelişmiş teknolojilerini tanıtan entegre çözümler sunmasıdır.

Amacımız

Bugünün ve geleceğin kütüphaneleri için inovasyonel çözümler üreterek, bireyler ve kurumlar için en güvenilir ve aranan çözüm ortağı olmak en temel amacımızdır.

Değerlerimiz

Varlık sebebimiz ve iş amacımız ülkemize katma değerli hizmetler sunmak, ilkeli ve dürüst çalışmak, tüm ilişkilerimizde adilliği ve şeffaflığı esas alan bir yaklaşımla tüm müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnun olmasını sağlamak, sahip olduğumuz doğal kaynakların sınırsız olmadığı bilinci ile çevreye saygılı olmak en temel değerlerimizdir.

https://www.informascope.com/tr/aboutKategoriler:Bilgi yönetimi, Firmalar

Etiketler:, ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: