Arsis hakkında

Akıllı Güvenlik Çözümleriyle Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

1984 yılında güvenlik sektörüne giren Arsis Emniyet Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. bugün aktif olan 3 firmasıyla ARSİS GRUP olarak perakendecilere 34 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir.

Arsis, Dünya Elektronik Ürün Güvenlik Sistemleri pazarının öncü kuruluşlarından birisi olan Nedap Retail’ in 22 yıldır kurumsal iş ortağıdır.

Elektronik ürün güvenlik sistemlerinde Türkiye’deki en geniş ürün portfoyü ve stoğuna sahip olan Arsis, yapmış olduğu temsilcilik anlaşmaları ile üretici firmalardan almış olduğu bilgi ve tecrübeleri iç pazara aktarmaktadır.

Arsis, gerek sektördeki güvenlik firmalarına gerekse son kullanıcıya ve özel binlerce kuruluşa proje, malzeme, eğitim ve teknik destek sunmaktadır.

Gelişen teknolojilere paralel olarak belirli bir kalite standardı getirmek amacıyla oluşturulan “AR-GE” bölümünde deneyimli muhendis ve teknisyenler çalışmaktadır. Bu sayede pazara sunulan veya sunulması düşünülen tüm ürünlerin Türkiye şartlarındaki performansı denetlenmektedir.

Şirketimizin merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Arsis, yurt çapına yayılmış 10 bayii kanalı ile ülkemizin her noktasına hizmet vermekte olup yurt dışında da anahtar teslim projelere imza atmaktadır.

Vizyonumuz

Kayıp ve kaçakların azaltılmasına ve elektronik ürün güvenlik alanında dünya ve Türkiye pazarındaki müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve rakipsiz çözümler sunmaktır.

Misyonumuz

Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede yer alan teknolojik ürünleri ve çözümleri sunarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.

Değerlerimiz
Dürüstlük, Saygı, Güven, Açıklık
Sosyal Sorumluluk, Ekip Çalışması
Kalite, Sürekli Gelişim

https://www.arsis.com.tr/tr/kurumsal

 Kategoriler:Bilgi yönetimi, Firmalar

Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: